Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskola a jobb? (Debrecen)

Melyik iskola a jobb? (Debrecen)

Figyelt kérdés

A debreceni Arany János Általános Isk, vagy a Kiskossuth?Nővéremék most költöznek vissza Debrecenbe, és a pici lány most kezdené az iskolát.Kint Szombathelyen egy nagyon erős iskolába vették fel, mert nagyon jó képességű lány.Több rajzpályázatot megnyert, ír, olvas, úszni járt és tornára, ill. angolul és németül is "tud" (nem azt mondom, hogy beszélni, mert az túlzás egy 7éves gyereknél..) Szóval ezek után, melyik lenne a legjobb választás, mint általános iskola?Én személy szerint nem értek hozzá, ha középiskoláról lenne szó, jobban tudnék neki segíteni!:)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 19. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát általános iskolák között tény, hogy ez a kettő a legjobb. Szerintem, ha ennyire tehetséges agyerek, akkor Kiskossuthot ajánlanám, onnan szinte bármelyik jó gimnáziumba be lehet kerülni (NagyKossuth, Fazekas, Ady..).
2011. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem is ez a két legjobb általános iskola. Nem hiszem, hogy sok különbség lenne a kettő között. Én a Kiskossuthot tudom ajánlani, mert azt ismerem. Néhány éve ballagtam onnan, és nagyon szerettem odajárni.
2011. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ment a zöld kezecske :)
2011. jún. 18. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!