Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék gimnáziumból...

Hogyan tudnék gimnáziumból középiskolába átmenni?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok, jelenleg 10.-be járok, és szeretnék szakközépiskolába átmenni, ahol aztán az informatikát tanulnám szakként. Azt tudom hogy osztályozó vizsgát kellene tennem, ha 11-kel folytatnám a középiskolában. Viszont én arra gondoltam hogy nem lehet-e hogy 9.-es legyek. Vajon átvennének 9.-kesnek? Tudom, hogy két évtől esnék el.
2009. márc. 17. 17:30
 1/4 anonim válasza:

Tuti átvennének.

A barátnőm Nyíregyházán jár, most elsős, és átjön a pesti művészetibe. Felvételiznie nem kellett, csak rajzolnia.

Megint elsős lesz, de továbbtanulás miatt jobb ez a suli, na meg persze költöznek ide.

2009. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az lenne, ha abban az iskolában érdeklődnél, ahova át szeretnél jelentkezni. Igaz, hogy elméletileg az átíratkozásnak kötött szabályai vannak, de gyakorlatilag iskolája válogatja. Esetleg e-mailben is érdeklődhettek az iskoláknál, ha még nem döntöttetek, hogy melyik suliba szeretnél ezután járni.
2009. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem akkor, lehetek 9.-es a középiskolában.
2009. márc. 17. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Én költözés miatt voltam kénytelen sulit változtatni...11.es voltam mikor átmentem gimiből szakközépbe és beraktak a 9 ikesek közé...kicsit érdekes volt számomra...:Dmeg hát a többi 9 ikes számára is:D

engem nem értesitettek róla hogy most tul.képpen melyik osztályba fogok kerülni,csak év elején amikor bementem megnéztem az osztály névsorokat,és nem találtam magam a 11.ikesek között....megnéztem mindet és megtaláltam magam a 9.ikesek között..anyámmal néztünk egy nagyot hogy ezt most miért:D:D

2009. máj. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!