Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jár a Budapesti Zrínyi...

Ki jár a Budapesti Zrínyi Miklós gimnáziumba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem.
2011. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké, Más valaki? Éredekelne a suli.
2011. jún. 3. 22:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm, idegenforgalmi szakra. Eléggé szégyen az a suli, főleg egy Szent Lászlóhoz viszonyítva.
2011. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hogyérted hogy szégyen, a tanulási szint nem olyan jó mint a Sznt. L.-ba vagy a diákok?
2011. jún. 8. 22:22
 5/14 anonim válasza:
Én odajárok.
2011. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tényleg? Lenne pár kérdésem a suliddal kapcsolatban mert iskolát szeretnék váltani és oda szeretnék menni. Az lenne a kérdésem hogy milyenek az osztályközösségek, vannak e jó programok, milyen a tanítás(pl van e csoportbontás meg ilyesmi), és hogy milyen a környék.
2011. júl. 21. 22:32
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem mondani hogy a X.kerületi Zrínyi Miklós gimnáziumra gondolok:D
2011. júl. 21. 22:34
 8/14 anonim válasza:
Igen 10.ker. Vannak jó osztályok, a miénkben annyira nem jó az osztályközösség, de ez változó, nem tudom te melyik osztályba jönnél. Tanárok között is van aki nagyon jó fej, vannak gázabbak. Igazából sztem ez minden suliba így van. Én nyelvis osztályba járok, tehát mi angolon vagyunk két csoportra osztva: "kezdő" és "haladó" Ezek a csoportok megmaradnak matek és infó órán is. A második idegennyelvnél is csoportok vannak egy évfolyamon belül a 3 osztályból+ a nyelvisek köv évfolyamból vannak összerakva, minden nyelvnél két ilyen vegyes csoport van.(spanyol, olasz, német) Elég sok program van meg külföldi kapcsolatok, kirándulások, ez pozitívium mindenképpen.pl Hollandia, Olaszország, Németország stb. A környékkel nincs baj panelházak vannak a suli körül, semmi extra. Ha van még kérdésed írj, akár privátba..
2011. júl. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ő hanyadikos vagy? A szeptembertől 10. osztályos osztályokat mennyire ismered?
2011. júl. 23. 23:06
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy valószínűleg általános tanképzésre mennék ott is van csoportbontás?
2011. júl. 23. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!