Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Baár-Madas...

Mi a véleményetek a Baár-Madas Református Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 15:44
 1/5 anonim válasza:
75%
nem olyan rosszak a lányfocistái.... :D de azért mi levertük őket :p
2011. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon szerettem ide járni,és szívesen ajánlom bárkinek.Nem tudom,most milyenek a diákok,de amikor én voltam gimis,általában jók voltak az osztályközösségek.Erős gimnáziumnak számít,főleg a reál tárgyaknál magasak a követelmények,de azért a humán tárgyak sem könnyűek.A tanárok többnyire segítőkészek és korrektek,persze minden iskolában van kivétel...
2012. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
69%
Szerintem vannak jobb sulik is annál pl:Verespálné,Rákóczi (ha nagyon okos vagy akkor szerintem az Apáczaival is megpróbálkozhatnál. Ha bioszra mész oda, akkor emeltszintűből csak 50 pont kell ;) hajrá!
2012. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jedwardlove ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de a Rákóczi mióta jobb a Baár-Madasnál?

Szerintem egész jó suli,vannak kemény tanárok. Én ide járok,biosz tagozatra. Nekem annyi problémám van,hogy ugye biosz tagozatra járok,de mivel erős suli az irodalmat meg a törit meg kb. minden tantárgyat nagyon magas szinten nyomnak. (Töriből meg irodalomból még a tavalyi anyagot vesszük és már majdnem év vége van) Sokat kell tanulni,de meg lehet szokni. Sokan mondják,hogy ez nagyon kemény suli,meg hogy versenyistálló. Szerintem ez túlzás. Egyénfüggő. Én minden áron ide szerettem volna bekerülni,és összejött. A tanárok segítőkészek. Én ajánlani tudom mindenkinek :)

2015. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fazekas gimi is jó
2016. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!