Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetemen mérnök...

Miskolci Egyetemen mérnök info szak képzés mennyire leterhelő? -- >

Figyelt kérdés

Matekból 4es voltam, info 5, a szakangol is megy, éredekl a terület is.


Szerintetek mennyire jó egyetem a miskolci? Ha jól tudom, a programozás is beletartozik a szak képzésébe.

Tavaly felvettek, de halasztottam, most nem tudom elkezdjem-e ősszel. Esetleg valakinek személyes tapasztalat?


2011. jún. 4. 18:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Egyetem elkezdve. Vegyes tapasztalatok.

Ha ismerkednék, a második kérdés: Jössz balekoktatásra? De h*lye vagy, hogy nem.....

Viszont egyébként minden 10edik gépészkaros irtózatosan beképzelt szerintem. Ennek ellenére vannak vicces és normális alakok is :)) Lányként talán egy kicsit nem annyira durvák velem, de azért nekem is kijut belőle néha...

Az analízis tanár a legrosszabb, és ezalatt nem a tárgyat értem, hanem konkrétan a tanárt.

Csak azt sajnálom, hogy lövészet most nem indult, évek óta terveztem, hogy ha végre egyetemre fogok járni, akkor ezt választom sportnak. És tessék, most meg nem indítottak. Ilyen az én formám.

2011. szept. 17. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!