Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis Egyetem ÁOK-án...

A Semmelweis Egyetem ÁOK-án van lehetőség angolt tanulni?

Figyelt kérdés

Indul 1. félévtől felvehető angol (szak)nyelvi kurzus haladóknak? Esetleg nyelvvizsga felkészítő?

akinek van tapasztalata, leírná, mennyire intenzív, mennyire lehet jól elsajátítani a nyelvet ?


2011. jún. 4. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak felvehető angol kurzusok (bár azt írják, az angol kettőt akkor vedd fel, ha már az egyet megcsináltad, de alapból az se kezdőknek van szerintem), és asszem szaknyelvi nyelvvizsga előkészítő is van, de olyan limitáltak a helyek rá, hogy nekem még egyszer se sikerült bejutnom :(
2011. jún. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mi alapján lehet oda bejutni? Sorsolás? Vagy aki kapja marja ?
2011. jún. 4. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki kapja marja :) Az egész tantárgyfelvétel dolog így megy... Pl van angolra az egész egyetemnek mondjuk 15 hely, azt amikor megnyitják a tantárgyfelvételt a neten az embere rástartolnak, és aki gyorsabb azé lesz... Nagy ám a kreditvadászat...
2011. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!