Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri gyógytornásznak tanulni?

Megéri gyógytornásznak tanulni?

Figyelt kérdés
Gyógytornász szeretnék lenni,szerintetek megéri annak tanulni ? Eltudok vele helyezkedni ? :)
2011. jún. 7. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szóval nem :(

pedig nagy álmom !

2011. jún. 7. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ez minden vágyad, akkor vágj bele! Én is gyógytornász leszek, ha felvesznek és elvégzem. Tudom, h mennyire sz*r az országban az egészségügy, és hogy túlképzés van gyógytornászokból. Mégis mindig szükség lesz rájuk, és hiszem, hogy ha kitartó vagy, tudsz érvényesülni ebben a szakmában is. Biztos, hogy nehezebb, mint más területen, de nem lehetetlen. :)

Még annyit mondanék, hogy inkább azt tanuld, amit szeretsz, mint vmit, amit utálsz, de sokat lehet vele keresni. Én megpróbáltam az utóbbit, nekem nem ment.

2011. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!