Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az igaz hogy ha nem megyek el...

Az igaz hogy ha nem megyek el az szóbeli érettségire és viszek orvosi igazolást akkor októberbe újra írhatom?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 19:18
 1/9 anonim válasza:
a szóbelit, hogy írod újra? ez némi kép zavar...
2011. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el szóbelire, érvénytelen lesz az egész érettségid vagyis mindent újra kell csinálnod. De amúgy igen.. legközelebb októberben lesz rá lehetőség, de ha ezt választod, akkor nem is mehetsz főiskolára, egyetemre és még okj-s képzésre sem!
2011. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha megbuksz, akkoris újra"írhatod".
2011. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mértnem mehetek főiskolára vagy tovább képzésre? és tudnátok olyan oldalt ajánlani ahol fent vannak kidolgozva a tételek ?
2011. jún. 13. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem mész el, így olyan mintha meg se írtad volna, vagyis nincsenek eredményeid, nincs bizonyítványod így nem tanulhatsz tovább.
2011. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
irásbeli kész csak aproságokon vesztettem pontokat és nem mennék el szobelire és akkor oktoberbe ujra irnám !
2011. jún. 13. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
De nem érted, hogy szóbeli nélkül nem érettségi az érettségi? Lehet akár hibátlan is az írásbelid, attól még nem kapsz bizonyítványt. Így nem fogsz tudni továbbtanulni egyelőre. Gondolom ez a célod, nem véletlenül fontos az eredménye.
2011. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha előrehozva csináltad úgy tudom, még igazolás sem kell és újraírhatod. Olyan mintha megbuktál volna, de nem nézik sehol, csak valami lapot kapsz róla. Nálunk sokan csinálták ezt amikor nem lett jó az előrehozottjuk.
2011. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor ezt fogom csinálni mert rossz esős nap volt rosszul keltem és olyan csekélységeken veszitettem pontot hogy hihetetlen -.- köszönöm szépen
2011. jún. 13. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!