Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2008-ban mennyit kellett...

2008-ban mennyit kellett költségtérítéses formában fizetni óvodapedagógus BA szakért?

Figyelt kérdés
Sajnos egy félévet kicsúsztam. Mivel ezelőtt volt másik szakom, így pont az állami is lejárt. Nem tudja valaki véletlenül kb. mennyi volt 2008-2009/őszi félévben egy óvodapedagógus szak?? Pontosat csak augusztus elején kapok levélbe, de addig is jó volna összegyűjteni:(:S. Most úgy tudom 110-130e körül vannak akkor lehetett olyan 80-90e???(Ha a mostani állást nézzük akkor az én suliban 120 lenne, de azt számolják, amikor felvettek, de TO nagyon nem segítőkész:S) Köszönöm előre is az infókat!
2011. jún. 16. 07:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!