Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Kolit ajánlanátok...

Melyik Kolit ajánlanátok viszonylag közel a VII. kerülethez?

Figyelt kérdés
Szakközepes koli érdekelne, okj-re megyek fel az Athénéba. A közösség, laptop bevitel, kijárás, épület állapota, fürdőszoba elhelyezkedés érdekelne. (a lehető legkényelmesebb és korszerűbb érdekelne, de igazából bármi ami szereintetek jó) Ami még érdekelne, lehetőleg olyan ahol 2-3 ágyas szobák is vannak.
2011. júl. 1. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Wow, vannak igényeid :D

Én a Terézvárosi Középfokú Kollégiumba jártam, szerintem tök jó. Hogy most mennyire korszerű, azt nem tudom, amikor oda jártam, határozottan az volt. Kijárás este tízig volt, de mivel alapvetően művészeti koli, elég lazán veszik ezt a kérdést. Mivel a 7. kerület szélén van, gyakorlatilag a kerület bármelyik része 10-15 perc alatt gyalog elérhető.

2011. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, és hány ágyas szobák vannak? Elektronikai cuccokat lehet bevinni?
2011. júl. 1. 15:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, az a baj, hogy 70fős, nemtudom felvennének-e
2011. júl. 1. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet-e bevinni, olyan vén vagyok, hogy mikor gimnazista voltam, még nem volt divat a laptop :D

Nincs rá garancia, hogy felvesznek, de egy koliban sincs. Azért írtam, hogy szerintem azt mindenképp érdemes, hogy betelefonáltok, mi a válasz a kérdésedre, vagy ha arra jártok, akkor megnézni.

A szobákat nem tudom, mert azt hallottam, pár éve felújították, fogalmam sincs, hogy alakították ki. Előtte a lányszobák 3-6 fősek voltak, a fiúkat nem tudom. Hogy most hogy vannak, végképp nem tudom.

2011. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2011. júl. 1. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!