Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Budapesti...

Milyen iskola a Budapesti Fasori Evangélikus Gimnázium?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én 2 éve ballagtam a Fasorból és biztosíthatok róla mindenkit, hogy egy képmutató, világias, sznob, csaló embereknek kedvező korrupt intézmény lett.

A tesrvérem is idejár. Most érettségizett és mesélte, hogy egy ostoba, sznob kis patkány hogyan csalt az írásbelin az igazgatóhelyettes jóváhagyásával. Plusz a jeleseknek segített egy felügyelő tanár a matekon. A lányok nagy része egy buta, vasárnapi keresztény divat szajha. Azért az én időmben nem a feneket éppen csak fedő miniszoknya patacipővel és melleket kivillantó blúz jelentette az ünneplőt. Valakit egyébként tanított Miklós Ákos? Én szerettem az angol óráit de hallottam hogy politikai pályára lépett. Ti hallottátok, hogy az osztályába került tehetséges, amúgy kissé különc kiscsajba belezúgott?? Elég durva, azt hiszem a lány festett is neki...

Szóval ha pénzes vagy az bőven elég ma már.

Ha nem vagy olyan mint a többiek, akkor kiközösítenek. Ne viselkedj úgy ott mint egy keresztény, mert lelkileg tönkre mész..tapasztalat.

2014. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

tömören: szar


bővebben: másolom korábbi hozzászólásomat ezzel kapcsolatban:

jó az alap, rossz tanárokkal, még rosszabb igazgatóval. amint lehetett tipliztem. palágyi, nováky, koren és a többi selejt, vagy belopod magad a szívükbe, vagy örökké savaznak az órákon. felügyelő tanárok sem teljesen százasok a szünetekben, agyrázkódások, törések, kézfelvágások (üvegablak) történnek szinte észrevétlenül. tök jól hangzik kívülről, új sportpálya, fejlett labor stb. meg mosolyognak a tanárok a fotókon, de normális nevelési kézség szinte egyikben sincs.


volt fasoros

2016. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!