Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombaton akinek iskola lesz...

Szombaton akinek iskola lesz el fog menni?

Figyelt kérdés
Nekem is lesz, de nagyon fáradt vagyok, mert a héten sok volt az óra és nem szeretnék elmenni. A körömben másoknak nem lesz és nagyon bánt hogy nekem be kell menni :( Eddig 1-2 napot hiányoztam az évben és úgy gondolom megérdemelném a szabadságot ugyanúgy mint a munkások. A szülők kényszerítenek hogy menjek, de az a baj nincs ki igazolná. A szülői igazolás, még kell kirándulásokra, orvossal meg milyen panasszal állítanák be... Nem vagyok logós, és nyápic, eddig 1 igazolatlanom nincs, de egyszerűen nincs erőm holnap bemenni és leülni 6 órát. ti mit csinálnátok?
2009. márc. 27. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem van holnap sulim, be is megyek, bár semmi kedvem hozzá, valahogy majd csak kibirom. Engem is csak az vigasztal, hogy diáknap lesz.

Szerintem gondolj arra, hogy nem csak neked kell suliba menni, és 6 órát végigülni, hanem a társaidnak is. Ha ők birják, kibirják, akkor te is.

Végső esetben elmész orvoshoz, és kérsz igazolást.

2009. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fecc ***** válasza:
nekünk 5 óránk lesz megtartva,de pár osztálytársammal megbeszéltük hogy a 2. óra után dobbantunk:)
2009. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ellógtam :)
2009. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!