Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket írjam első helyre?...

Melyiket írjam első helyre? Karinthy Frigyes Gimnáziumot, vagy a Szent László Gimn. -t?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy melyik iskolában mely évi jegyeimet figyelik, de átlagaim:

5.ben: 4,8

6.ban: 4,9

7.ben: 5,0

Így melyiket érdemes elsőnek írni?

A SZLG-ben a speciális angolt jelölném meg, de valami olyasmit olvastam, hogy ha oda nem vesznek fel, akkor áttesznek az emelt szintű angolra. Azt viszont nem szeretném, mivel ott nem annyira intenzív a nyelvtanulás, mint a speciális szakon. Ilyenkor is "köteles" vagyok abba az iskolába menni, ha az van az első helyen? Mert ugye nem azt a szakot jelölöm meg... Köszönöm a válaszokat! :)


2011. júl. 8. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Szent László nagyon jó suli :D

A Karinthy egy kemény suli.De látom te nagyon intenzíven akarod tanulni az angolt,lehet hogy az lenne a legjobb választás.

Kispesti Deák se rossz. ;) Én oda mentem.

2011. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uhh hát igen :S Inkább a Szent László, a Karinthy szerintem már "túl erős" xD Nagyon köszönöm a választ!! :)
2011. júl. 10. 08:49
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Karinthy az egy sznob. Szent László imádnivaló. :D Csak ajánlani tudom. És nyugi, be fogsz jutni specangolra. ;)
2011. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
KÖszi a választ! Remélem is :S (yn)
2011. aug. 1. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Marhaság ez az általánosítás, hogy Karinthy sznob. Meg bármilyen iskoláról hasonló általánosítások. Apáczairól is olvastam hasonlót, holott én semmi olyat nem tapasztaltam, amíg oda jártam. Karinthyból is volt ismerősöm, megjegyzem, tehát nem a levegőbe beszélek.
2011. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyelvtanulás szempontjából sokkal jobban jársz a Karinthyval. Lehetsz angol vagy német kéttanos, de ha nem akarsz kéttannyelvűs lenni, akkor lehetsz D-s, ami emelt angol. Amúgy szerintem nagyon jó suli, van 1 hangulata. Sznob?! Ugyan... csak pont annyi van mint bárhol máshol. Remélem segítettem :D ha van kérdésed, írj :)
2011. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hova kerültél be végül?
2014. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyforma jók egyébként-

Úgyhogy mindegy, melyikbe mész

2014. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!