Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szintemelő érettségi pénzbe...

A szintemelő érettségi pénzbe kerül? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Matekból középszinten érettségiztem most májusban, de októberben akarok EMELT szinten. Elvileg ingyenes a szintemelő (meg a sima és mert tagintézményen belül vagyok), de mivel én nem 2012 májusában teszek, hanem most októberben, ezért gondolom, hogy fizetni kell. De nem tudom, lehet hülyeség. Technikusi képzésen tanulok szeptembertől (ötödév), tehát amint már említettem, tagintézményen belül maradok. Mit gondoltok?
2011. júl. 10. 02:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérsz iskolalátogatásit a sulidtól és akkor egyszer ingyenes lesz az érettségi:) Tudom, mert én is így csináltam most májusban, ha kérdésed van, csak bátran!
2011. júl. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogyha KÖZÉPFOKÚ oktatási intézménnyel (gimi, szakközép, szakiskola) van tanulói jogviszonyod, akkor ingyenes. Ha FELSŐFOKÚ, akkor fizetni kell, függetlenül, hogy kihelyezett felsőfokú szakképzés.


Hivatalosat és helyeset a sulid titkárságán/TO-ján tudnak mondani, ha lemondod nekik minden nyűgöd-bajod :)

2011. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!