Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tudományegyetem vagy...

Szegedi Tudományegyetem vagy Kecskeméti Főiskola informatika szakon? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez nem is kérdés.

Nyilvánvalóan Szeged.

2011. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam de a felvételi pontok Szegeden sokkal alacsonyabbak mint Kecskeméten, ez pedig egy kissé bekavart.:D
2011. júl. 19. 14:01
 3/11 anonim ***** válasza:
ha jót akarsz magadnak Kecskemétre nem mész
2011. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
utolsó ezt kifejtenéd?:D
2011. júl. 19. 14:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok


a klecskeméti főiskola a felsőoktatási intézmények rangsorában messze sereghajtó...


bámelyik szakról is legyen szó


bár most azt hiszem fejlesztgettek ezt-azt, biztos a MERCEDES miatt, de sztem ha van más lehetőség, (mint neked Szeged) akkor egyértelműen azt válaszd.

Ha csak Kecskemét jöhetne szóba, (családi, anyagi okok miatt)akkor persze az is jobb mint a semmi.


Hiába van Bologna rendszer, ami azt jelentené (elméletben) h egyforma az oktatás színvonala minden intézményben, ez közel sincs így.

Óriasiak a különbségek.:S

2011. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

jav.

*kecskeméti

2011. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

megint én

na jó lehet h nem az utolsó a rangsorban a kecskeméti fősuli, de a vége fele kullog..

2011. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose a pontokat nézd, inkább örülj hogy esélyesebb hogy bekerülsz. Mindenképp szeged ha kettő közül kellene választani. A pontok nem azt határozzák meg hogy milyen "jó, vagy erős" az az intézmény oktatás terén, hanem a jelentkező diákok teljesítményei, pontjai alapján alakul ki a végleges pontszám. A felvi.hu oldalon találsz ezekről leírást. Nézd meg a HVG felsőoktatási rangsor külön kiadását és ott látni fogod, hogy melyek az "előkelőbb" intézmények.
2011. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a szegedi tudományegyetem az egyik legjobb az országban, mindenképpen odamenj. a kecskeméti főiskola egy nagy nulla.


amúgy a pontok tényleg nem számítanak, attól is függ mennyi ponttal vesznek fel, hogy pl hány embert vesznek fel..pl ha sokat, akkor alacsonyabb a ponthatár. hidd el a ponthatárnak semmi köze az oktatás színvonalához.

2011. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:D
2011. júl. 21. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!