Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pesti Apáczai Csere János...

A pesti Apáczai Csere János gyakorlógimnáziumban mennyit kell átlagosan tanulni?

Figyelt kérdés
Oda jelentkeztem első helyre és felvettek szerencsére. Ez a kérdés azért foglalkoztat mert sportolok(harcművészet) és nem szeretném abbahagyni. Az edzések 17:30-tól 19:30-ig vannak. Szerdán és pénteken. Péntekkel nincs is semmi gond. Maximum a szerdával. De mivel az közel van a sulihoz,gondoltam mikor vége van szerdán a tanitásnak nem megyek haza. Hanem kicsit pihenek és elkezdek tanulni és 17-kor befejezem. Onnan megyek edzésre. Az csak pár megálló. És akkor azon a napon is tanulok minimum 2 órát.
2011. júl. 22. 14:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként azért nem megyek haza és otthon tanulok és majd vissza edzésre,mert Budaörsön lakok és nincs kedvem otthonról újra bemenni Pestre. Az időpocsékolás is szerintem.
2011. júl. 22. 14:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat kell tanulni, de egy kis sport valószínűleg belefér.
2011. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az általánosban napi fél órákat tanultam. Na jó néha 1 maximum másfelet. Például témazáróknál.
2011. júl. 22. 14:31
 4/6 anonim válasza:
sport mellé nem ajánlom, ha kitűnő tanuló akarsz maradni. valószínűleg kettesekkel, hármasokkal belefér a sport is, de erre a helyre jellemző, hogy maximalisták mennek.
2011. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez igazából képesség és szorgalom kérdése. Nekem volt olyan osztálytársam aki kitűnő tanuló volt és mellette sportolt, zenélt, rajzolt. Átlagos képességű lány volt, de durván szorgalmas. Ugyanakkor ott volt barátom, sosem tanult semmit, amikor érezte rezeg a léc beleolvasott előző órai anyagba ezzel 4es 5ös volt. Ha napi 2 órát tanulsz biztos nem lesz gondod. Úgyhogy ne aggódj nem olyan nehéz az! :)
2013. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem lesz gond vele, a tanulás is könnyebben megy, ha rendszeresen sportolsz. Kicsit szervezni kell hozzá az idődet, de azért egyik napról a másikra csak ritkán adják fel a féléves anyagot :D
2014. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!