Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Véleményed szerint melyik...

Véleményed szerint melyik Egyetem / Főiskola képzi a legjobb közgazdászokat? (Kereskedelem - marketing alapszak érdekelne elsősorban. )

Figyelt kérdés

( BCE, BGF-en kívül. ) = ezek a legnevesebbek, tudom.


Vidéken melyik nyújt a legjobb képzést, amit még a munkáltatók is szívesebben elfogadnak?

( DE, ME, NYF, SZTE. . . stb. )


Köszönöm előre is a válaszokat, véleményeket.


2011. júl. 26. 21:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"De Pesten a BCE-t meg a BGF-et favorizálják."

--> Azért favorizálja sok hallgató, mert a neve takar egy presztízst, és ezzel olyan jó nagyzolni mások szemében vagy azért, mert tényleg jó a közgazdász oktatás, akármelyik szakon?


Ne haragudjatok a kérdéseimért, de valóban érdekel minden.

2011. júl. 29. 00:39
 12/18 anonim ***** válasza:

A 19:30-as válaszoló íta jól. Egyébként a debreceni diplomával is (akármilyen gagyi) el lehet helyezkedni HAjduban vagy Szabolcsban mivel 100km-es körzetben nincs más egyetem. Ráadásul Hajduban mindenhonnan azt nyomatják hogy ó de fantasztikus a debreceni egyetem, meg hát a munkáltatók sem nagyon válogathatnak, mert aki Bp-en végez, annak a nagy része ott is marad.


Ugyanígy el lehet helyezkedni Pécs környékén a pécsivel, Szeged környékén a szegedivel stb......


A miskolci műszaki kar valszeg azért iylen , mert ottvan a Bosch és nekik kell a jó munkaerő gondolom kötöttek valami támogatási megálllapodást (szóval, hogy a Bosch támogatja anyagilag a kart). A ME-GTK-t én minden felmérésben egyenrangúnak láttam a DE-KTK-val. Szóval ha már Elmennél Miskolcig akkor menj inkább Bp-re.


Itt van egy felmérés ami nem olyan gagyi mint a HVG-s szoktot lenni: [link]

2011. júl. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van kedves utolsó, és az előző kommentelőnek is, hogy el lehet helyezkedni H-B megyében / Sz-Sz-B megyében a DE-s / ME-s diplomával, de nem gondolom úgy, hogy ebben a régióban szükség van marketinges szakemberekre, mivel nem éppen ez a húzóágazat itt, hanem az agrárgazdaság szerintem.
2011. júl. 29. 10:49
 14/18 anonim ***** válasza:
ha kételkedsz a BCE-ben és a BGF-ben, olvasd el az előző hozzászóló linkjét. Mindent elárul. Akármelyik rangsort megnézheted, ugyanezt fogja tükrözni.
2011. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Én nem kételkedtem sosem a BGF-ben, hiszen tényleg oda szeretnék menni, ha felvesznek.

Csak mivel Debrecen valóban közel van hozzám, ezért érdekel(t), hogy az itt, és a különböző fórumokon olvasott vélemény igazak-e.

2011. júl. 29. 13:06
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha ebből a szemszögből nézzük, akkor tényleg marketinget Pesten érdemes végezni, mivel másholaz országban nagyon minimális lehetőségek vannak ilyen területen. [főleg JÓ lehetőség nem nagyon van.]


Az egész attól függ, hol akarsz lakni később.

2011. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, és a linket !

Segítenétek, még ebben a kérdésben?

KÖSZÖNÖM SZÉPEN, NAGYON HÁLÁS VAGYOK. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2011. júl. 29. 14:30
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyértelmű Oxford,Harvard,talán MTI
2020. aug. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!