Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem egészségügyi...

Debreceni Egyetem egészségügyi kari kollégiumról információk?

Figyelt kérdés

Pl a biztonság, a szekrények lakatolhatók?

Milyen kütyüket lehet bevinni?

Akár milyen kis részlet érdekelne.


2011. aug. 1. 22:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

"Milyen kütyüket lehet bevinni?"


Például olyat ami ketyeg és aztán robban ne vigyél be!

2011. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

3 évet már lehúztam abban a koliban :) A szekrények egy része zárható, de ha nem vagy vele elégedett, egy ügyes kéz, és szerelhetsz rá zárat,h lelakatold (persze nem szabad bejelenteni :) ) Bevinni bevihetsz bármit a koliba, elvileg a 200W feletti fogyasztású dolgokért havi 400 forintot kell fizetni, pl hajszárító, de valójában nem fizet szinte senki :) mivel nem nagyon ellenőrzik. A szobák elég kicsik és zsúfoltak, a zuhanyzó közös (fiú-lány egyben), minden folyosón van vizesblokk+konyha.

Ha van még kérdésed, írj, válaszolok :)

2011. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ kedves 2.

:)

Hirtelen nincs kérdésem, ja de a hűtő ,mert írták,h 18 hűtő van vagy ilyemsi...

Ez most,hOgyan müködik?

Hány szoba van egy hűtőre?

2011. aug. 1. 23:59
 4/22 anonim ***** válasza:
Hűtőt is vihetsz be sajátot, de nem nagyon van neki hely, mert tényleg elég zsúfoltak a szobák, de általában 4 szobára van 1 hűtő. Kicsit neccesen, de el lehet benne férni. Ja, és a hűtők lakattal vannak ellátva, tehát csak az a 4 szoba férhet hozzá.
2011. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi, ja még valami kissé tartók,hogy nehezen elviselhető szobatársakat kapok vagy számukra én leszek elviselhetetlen, elköltözni, azaz cserélni lehet?

Azt írtad,hogy fiúk és lányok közös zuhit használnak,de akkor olyan is lehet/ van,hogy a mellettem lévő szobában srácok vannak?

Mennyire lehet megválasztani a szobatársakat?

Csak azért kérdem, mert én pl nem dohányzó vagyok és bizonyos szinten zavar a füst.

2011. aug. 2. 17:39
 6/22 anonim ***** válasza:
A szobákban elvileg tilos a dohányzás, de valszeg meg fogod szokni a füstöt :) Teljesen lehetséges,h fiúk lakjanak melletted, idén pont így jártam :) Ha a szobatársakkal nem jössz ki, akkor cserélhetsz szobát, persze ennek feltétele,h legyen vki, akivel szobát cserélj, tehát a helyedre költözik :) De ne aggódj, nem vészes. Tényleg kicsi a hely és zsúfolva vannak a szobák, de jó hely, és családias :)
2011. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

nem tervezem,hogy megszokom :D

De hát ismerjük a mondást ;) Ember tervez....


Konditerem hánytól hányig használható?

Valami kinti sportolási lehetőség? Sportpálya, edzőterem?

A főzőhelyiség az mettől-meddig használható?

Ha kedvem szotyan éjszaka főzni vagy kondizni, akkor azt is megtehetem?

2011. aug. 2. 20:53
 8/22 anonim ***** válasza:
Kondozni nemtom,h mettől meddig lehet, de csak úgy lehet használni a termet,ha legalább ketten mentek le, tudod, a balesetvédelem miatt. A konyha az éjjel-nappal nyitva van. Akkor használod, amikor akarod. Mi sütöttünk már kaját hajnal 4 körül :) Ott nincs korlátozás, csak annyi,h légy csendben, a szomszédok miatt :)
2011. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Lemaradt: A kinti sportolás annyiban kimerül,h futsz. Viszont sokan eljárnak környékbeli pályákra kosarazni, focizni. És a konditeremtől ne várj sokat, mert nem túl felszerelt :S
2011. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az infokat :)


Na és a környékbeli pályák pénzbe kerülnek?:)

2011. aug. 3. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!