Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova kell leadni a diákhiteles...

Hova kell leadni a diákhiteles engedményezési kérelmet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz, kicsi szívem?
2011. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nyme
2011. aug. 4. 19:30
 3/12 anonim válasza:
Beviszed a postára, ott lepecsételik, aláírod, és ők elküldik.
2011. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez mire jó ez a lap?:)
2011. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2. válaszolónak: a-a az a diákhitel igénylése


Az engedményezést szépen beviszed mondjuk beiratkozás napján(de legkésőbb szept. 15-ig) a suliba a tanulmányi osztályra ott szépen elmondod mi a problémád és segítenek neked.


Előbb célszerű megnézni hogy a sulidban van-e mód erre, mert sajna nincs mindegyikben lehetőség rá:

[link]


Ajánlom ezeket az oldalakat neked:

[link]


[link]


UI: sok sikert! :D

2011. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tegyük fel beviszem a suliba és egyik példány az övék, másik az enyém, a harmadikat meg ők elküldik a Diákhitel központba? vagy azt nekem kell?
2011. aug. 5. 12:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Nah igen ez egy tök jó kérdés ezt a részt én se tudom még. Gyakorlatban én is most fogom elöszőr csinálni szeptemberben. De sztem úgyis megmondják vagy ha nem akkor úgyis ki fogod tudni következtetni ha csak 1 vagy 2 példányt kapsz:D

Majd kiírom h volt. ;)

2011. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
rendi:):)
2011. aug. 5. 18:50
 9/12 anonim válasza:
Engedményezéskor muszáj a teljes félév költségtérítési összegét utalni az egyetemnek, vagy elég mondjuk a 25%-át?Köszi
2011. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy összegben utalják át a sulinak, a fenn maradó összeget (ha van ilyen) pedig a tiédre. Szóval nemtudod ilyenkor részletre fizetni a tandíjat.
2011. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!