Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ! SÜRGÖS! A cinkotai Szerb...

! SÜRGÖS! A cinkotai Szerb Antal Gimnáziumba kb. hány pontól lehet bejutni? Te hánnyal jutottál be?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Középiskolába való bejutásnál nem szokták nyilvánosságra hozni a ponthatárokat.Van amikor még a felvételizők se tudják.Felvételi idején lehet ki volt írva az iskola honlapjára.

Nem valószínű hogy magas lenne mert nem városban van így kevés gyerek jelentkezik oda.

2011. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem városban van? Miért, Budapest mi? Talán egy falu?

Egyébként a SZAG egy középerős suli, viszonylag színvonalas, szerintem megéri oda jelentkezni.

2011. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly volt a felvételim és 135 ponttal nem vettek fel, pedig harmadiknak írtam..
2011. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ez volt a baj. Ha harmadiknak írod persze nem fognak felvenni. Ezért van egy lehetőség az ideiglenes rangsor után, hogy változtass az iskolák közötti sorrendeden. 135 ponttal ,ha elsőre irtad volna szerintem simán felvettek volna!
2012. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet tudni, hogy milyen helyről jutottak be az előző évekről, mondjuk 4 éves németre?
2012. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!