Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megtudná valaki mondani...

Megtudná valaki mondani mennyi volt az államilag támogatott nappali tagozatos ponthatár az Apor Vilmos Kat Főiskolán tanító szakra? És ugyanezen a szakon a költésgtérítéses ponthatár?

Figyelt kérdés
Sajnos sehogysem sikerül megnézni. Köszönöm!
2011. aug. 19. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Pedig a felvi.hu-n ott van. Nekem kikeresni pont annyi, mint neked. Minden ponthatár megtekinthető, legyen az államis vagy költséges.
2011. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
ha ennyit nem tudsz megkeresni,akkor nem vagy odavaló..
2011. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Államin 290, költségesen 213.
2011. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm,

Elsőnek ha ennyire elfoglalt vagy, akkor nem értem minek válaszoltál, pepötyögni a szöveged is volt annyi idő, amennyiből segíthettél volna... mindegy

Másodiknak, amennyiben nem tudod az okát, hogy miért nem tudok rákeresni, ne oktass ki, még jó, hogy erről nem te döntesz. Kár volt írnod.

2011. aug. 19. 12:46
 5/6 A kérdező kommentje:
jaaaaa és még annyi, hogy az első kettőnek és az utolsónak a százalékain is látszik, hogy ki miért van itt... Egyesek segíteni, mások meg szarnak se...
2011. aug. 19. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem

ne haragudj meg....de ez kicsit érthetetlen ahogy viselkedsz. te sem tudhatod hogy az első 2 válaszadó miért ugy válaszolt. mellesleg teljesen jogos. ha a gyakorin tudsz kérdést feltenni.. a felvi.hu-t miért esik nehezedre megnézni?

2012. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!