Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol van Csepel közelében...

Hol van Csepel közelében olyan iskola, ahol le tudok érettségizni vagy Bőrdíszműves szakot tudok végezni (vagy hasonló szakot)? És hol van Budapesten olyan iskola, ahol Bőrdíszműves szakot végezhetek?

Figyelt kérdés

És ha kérhetem, hanyagoljátok a "Keresd ki a Google-n" és egyéb bunkó válaszokat, mert az én is meg tudom csinálni! Azért nem Google-zom ki, mert sosem azt adja be, amit keresek. És nem véletlenül ide írtam, mert Tőletek, iskolába járó diákoktól, vagy esetleg tanároktól várom a választ!


(Ettől függetlenül én most is Googlezok)


2011. aug. 31. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
csepel közelében ilyet nem találsz max a városban
2011. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért akartam Csepel közelében, mert az utazást illetően, anyagiakkal jobban megúsznám. A közeli kerületekben esetleg?
2011. aug. 31. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:

nemtudom én nem ott lakom én is csak barátomtól kérdezem ezt üzeni :D :

de a jelky andrás az ruhaipar szerintem ott találsz magadnak való szakot

2011. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahol le tudsz érettségizni, az a Leonardó. Pesterzsébeten van.
2011. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az érettségi is HATALMAS segítség lenne! Köszönöm! Majd megpróbálom kigooglezni!
2011. szept. 1. 10:55
 6/9 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, aktuális -e még a kérdésed vagy azóta megoldottad, a Hagyományok Házában lesz októbertől szombatonként bőrdíszműves képzés. Az oktatás menüpont alatt keresd!
2011. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!


Szerencsére találtam már iskolát, de a Bőrdíszműves képzést illetően még utána nézek. Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

2011. szept. 23. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a bőrdíszműves kérdésed, írj egy privátot és felhívom neked az egyik ismerősöm, pár éve végzett bőrdíszművesként :)
2012. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem is érdekelne budapesten (vagy akár máshol is) bőrdíszműves oktatás!!! Ha vki tud akár bőrdíszművest, aki vállal oktatást, akár iskolát mindenképpen szóljon!
2013. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!