Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Új iskolám van, mert elköltözt...

Új iskolám van, mert elköltöztünk, a régiben minden ok volt. Miért néznek le azért mert más zenét hallgatok mint ők?

Figyelt kérdés
itt megkérdezte vki az első nap hogy migyen zenéket hallgatok és én őszintén válaszoltam hogy a sötét stílusok (rock, metal, darkwave stb) jönnek be. és azóta azt mondják h emó vagyok meg h szeretem a sátánt pedig nem is így van! még öltözködni is úgy öltözködöm mint a normális emberek jó szeretem a feketét de ennyi és még azt se minden nap hordom... és mkivel tök kedves vokk illetve már nem mert ha nem ijesztek rájuk nem hagynak békén és azt mondjék nem vagyok normális és miért nem vágom már fel az ereim ha ennyire utálom az életem. pedig nem is szoktam magam vagdosni nemtom honnan vették, és miért utálnak ennyire? én nem mondtam nekik semmi olyat sőt...
2008. márc. 9. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem az előző sulimban ugyanez volt. A végén odáig fajult, hogy komolyan megvertem őket, el is mentem abból a suliból... Vannak ilyen balf.szok, akik nem értik meg, hogy te is ember vagy... Ne foglalkozz velük, barátkozz másokkal. De nehogy a személyiségeden miattuk változtass! Maradj így, és ne törődj velük. Hülyék.
2008. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez leginkább társadalmi kérdés, amit most hosszú lenne kibontani. A legokosabb, ha egyszerűen nem törődsz azokkal, akik alaptalanul kritizálnak (az emósokat és a metálosokat jól meg lehet azért különböztetni!), és inkább a saját lelki világodhoz közelebb álló emberek ismeretségét keresed.


Más kérdés, hogy a rockereket/metálosokat nagyon sokan utálják kizárólag a külsejük miatt. Ez mindig így volt, mindig így lesz. A döntés a tiéd: vagy vállalod magad, a fekete ruháiddal és a zenéiddel, vagy "álcás" leszel, mint olyan sokan tették már a köreinkből... Magadat sose add fel! Senki nem ér annyit!

2008. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy ez őket miben zavarja. Még csak azt sem mondhatják, hogy megijeszted őket, hiszen te is írtad, hogy "normálisan" öltözködsz. Én amikor középsulis voltam, tarajam volt, meg alapból punkosan öltözködtem, tényleg nagyon kitűntem a többiek közül, és így mentem új suliba és így is nagyon szerettek, jó osztály voltunk. Aztán most meg, hogy már nem nappalis vagyok, (mert már gyerekem van) kicsit más a helyzet. Egyrészt én sem foglalkozom annyit az ilyen fajta kinézettel, mégha a gondolkodásom meg is maradt, meg a zenei ízlésem, de a másik az, hogy itt levelezőn már nincsenek menők meg nem menők, mert mindenki jóban van mindenkivel.

Szerinem ne foglalkozz az ilyenekkel. Persze ez nem könnyű. Esetleg próbálj valakivel picit jóban lenni, akkor talán a többiek is nyitottabbak lesznek rád. Keress valakit az osztályban aki a "leggyengébb láncszem", de aki a többiekkel jóban van, próbálj vele barátkozni, pl. segíts neki valamiben, amiben te jó vagy ő meg nem, súgj neki (de lehetőleg jót:D), ilyesmik.

2008. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%
Teljesen megértelek bár nekem szerencsére suliban nincs ilyen problémám, de ha ilyenekkel találkozom(és szoktam mert én feketében járok,bakancs,szögecsek=))jót röhögök a tudatlanságukon h miket ki nem nézek azért mert valaki kicsitis máshogy öltözködik.NE foglalkozz velük keress olyanokat akik nem küldősből ítélnek meg vagy közeledj a normálisakhoz ha azok felfogják hogy jófej vagy nem lesz gond.
2008. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
84%

Le kéne őket mészárolni!

És még buták is mert ezeknek asemmi köze az EMO.-hoz ...

2010. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!