Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesélne valaki a Károlyi...

Mesélne valaki a Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimiről?

Figyelt kérdés

Most lettem 8.-os, úgyhogy eljött az ideje, hogy sulikat nézzek. Szeretnék spanyolul tanulni, és eddig ez tetszett meg a legjobban. Vélemyének, tapasztalatok az iskolával kapcsolatban?

A válaszokat előre is köszi.^^


2011. szept. 9. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Én nyílt napon voltam ott. Neked is ajánlom! Már most nézd meg mikor lesz nyílt nap!! Ne hogy lekésd!

És ismerőseim is járnak oda.

Szóval nyílt napon az akkori 9.esek és talán 10.esek rajtunk röhögtek... Mármint azokon akik nyílt napon ott voltak.

Hát igen a legtöbb lány "flegma, lenézős luxus p.csa" stílusú! Ha Te is ilyen vagy, akkor lehet jól jössz ki a dologból!:D

Mellesleg tanítás szempontjából én jókat hallottam róla! Nehéz suli, de elvégezhető!!:D

De nagyon ajánlom, hogy menj el nyílt napra és beszélj egy oda járó, neked szimpi diákkal is!! :)

2011. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én oda jártam, 2 éve végeztem. A szervezéssel akadnak/tak gondok, de alapvetően nagyon jó iskola és a tanárok is megértőek/jófejek :) És nem hátrány ha egy felsőfokú meg egy középfokú nyelvvizsgával kerülsz ki a "nagyvilágba".. :)Szóval én csak ajánlani tudom ;)
2011. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszike! :)

mellesleg nem vagyok luxus p*csa, sőt igazán távol áll tőlem az ilyesmi, de kösz, hogy szóltál! :D

2011. szept. 11. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyílt napon voltam én is, lehet mi fogtunk ki nagyon jófejeket, de 10.-es csaj valami nagyon aranyos volt, kedves volt, mindenfélét elmesélt, mi maradtunk a legtovább is ott. :D A velelévő 9-es elég beszari volt, kussba volt, de amúgy meg az is jófej volt, és aztán odamentünk még pár gimishez, mert ők is meséltek mindenféléről és ők is nagyon rendesek voltak.

Az első nem tudom hol járt, de nekem teljesen mások voltak a tapasztalataim. :D


Csak ajánlani tudom!

2012. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ost vagyok ott kilencedikes.és kikérem magamnak,hogy luxusp*csa lennék!és az egész évfolyamban ha van ilyen kb. 6 lány aki olyan a 90 gyerekből(több,mint 90ből)Én először nem szerettem id ejárni,mert nagyon nehéz,most is félévi vizsgáink votlak 26 tételből,de mostanra megszerettem,főleg a társaság miatt,senkit se csúfolnak,mindneki rendes és segítünk egymásnak.Én ajánlom ha jó tanuló vagy...
2012. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!