Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat segítség? Interjú...

Szakdolgozat segítség? Interjú témában?

Figyelt kérdés

Van egy 5 oldalas (már megválaszolva) interjúm. Problémám az, nem találtam utalást a szakdolgozati útmutatóba, hogy ezt így ahogy van berakhatom, vagy csak a mellékletben szokás???, és csak összegzem? Lehet egy komplett interjút betenni szerintetek?

Köszönöm!


2011. okt. 1. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az interjúkat a magába a szakdolgozatba szokták úgy mond beépíteni, nem pedig mellékletbe a végére tenni. Bár ahány szak annyiféle módon megeshet. Kérdezd meg a konzulensedet.
2011. okt. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, ha el tudnám érni, és most hétvégén be kell hogy fejezzem a szakdolgozatom. :(

Word-be 5 oldal, úgy, hogy a válaszok is benne vannak. 1 interjú 1 cégvezetővel egy adott vállalatnál, amit egyébként is elemzem.

Ezért vagyok bajban, mert végül is amiket kérdeztem bele tartoznának az "egész"-be, úgy ahogy van, de viszont a legtöbb szakdolgozatban több interjúnál csak a kapott következtetéseket vonták le, nem tették bele ki mit válaszolt.

2011. okt. 1. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Et a konzulenssel kell megbeszélned, mert ahány suli, annyi szokás.


Nálunk ez a végére kellett a mellékletbe

2011. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,ahány iskola,annyi szokás.Nálunk pl a mellékletben sem kell szerepelnie az interjú teljes szövegének,csak annak a lényegét,kivonatát írod le magában a dolgozatban.


21/L

2011. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!