Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadikos vagyok, még...

Nyolcadikos vagyok, még képlékeny lista, ki is fognak esni belőle, de nem tudom, hogy erősség szerint jól gondolkodom-e középsuli ügyben?

Figyelt kérdés

Károlyi Gimnázium

Löevey Klára Gimi

Teleki Blanka

Vörösmarty dráma- ez még kérdés

Wöeres Sándor IX. Ker-dráma

Zrínyi M. Gimi X. ker.

Kőrösi Csoma Sándor XVII.

Bókay Humán kéttannyelvű vagy Raul Wallenberg szakközép. Kérek szépen segítséget, melyik lenne az erősségi sorrend?


2011. okt. 3. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek mind apácazárdák, vagy van köztük normál suli is?
2011. okt. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telekis diák vagyok, szerintem elég sok sulit jelöltél be. Én összesen 2-t jelöltem be anno, fel is vettek. Elég rossz lesz ennyi felvételire bemenned, azt mondanám, hogy próbáld meg kiválasztani, mi is az, ami igazán érdekel, milyen szak, milyen jellegű tanítás, és ahhoz mérten jelölj be sulikat. Amúgy meglepett, általában a telekit sokan előre teszik, én éppencsak bejutottam, pedig egy pont kellett volna a szentlászlóhoz.
2011. okt. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Az a helyzet, hogy legszívesebben csak a Károlyi spanyol-német, Löevey- töri-társadalomism- dráma

Teleki B. biológia szakát jelölném be, de a 4.1-es múlt év végi átlag nem tudom mire elég , ha nem sikerül annyira jól az írásbeli, nem szeretném, ha hoppon maradnék.

2011. okt. 3. 08:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Teleki Blanka erős, kifejezetten erős, nagyon jó iskola.

A Leövey Klára átlagos, jó színvonalú, közepesen erős.

Kőrösi fizetős, havi 23 ezer, és annyira nem is jó, romlik a színvonala.

Raoul Wallenber, hááát, nem rossz, egyébként egészségügyi, de már 40 pontos felvételivel bekerülsz, nagyon gyenge.

A Bókay átlagos, jó iskola.

2011. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem sem volt jobb 4.1-nél az átlagom tavaly, szerintem az írásbelit is kifejezetten elrontottam. A szóbeli leginkább a fontos biosz szakon (én is bioszos vagyok a telekiben), az pedig nem olyan nehéz. Valószínűleg okkal mennél biosz szakra, így érted, tudod az eddigi anyagot, akkor pedig gond nem lehet. ;)
2011. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2011. okt. 3. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!