Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ajánlana nekem valaki pár jó,...

Ajánlana nekem valaki pár jó, budapesti főiskolát/egyetemet, ahol fotós/riporteri szakmára készítenek fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Végzős vagyok gimnáziumban és fotósként, riporterként vagy fotóriporterként szeretnék dolgozni később .Neten már megpróbáltam keresgélni,de semmi használható infót nem találtam. Ha valakinek esetleg személyes tapasztalata van azt is szívesen venném.

Előre is köszi.


2011. okt. 4. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemsokára kiadják a Felsőoktatási felvételi tájékoztatót, abban minden benne van, de ha nagyon sürgős, biztos meg lehet szerezni a tavalyit, intézmények szempontjából kb. ua.
2011. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

BKF-en van fotográfia szak, illetve kommunukáció és médiatudomány szak is: [link]

[link]

A fotográfia szakon felvételi vizsgán kell részt venni a jelentkezőknek, itt megtalálod, hogy pótfelvételin mi volt a vizsga: [link]

Szerintem mindenképpen menj majd el nyílt napra, a felvételi honlapon mindig kint lesz majd, hogy mikor lesz a soron következő, mert ott tudsz beszélni a tanárokkal, meg hallgatókkal is.

2011. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!