Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Japán szak: ELTE vagy KRE?

Japán szak: ELTE vagy KRE?

Figyelt kérdés
Elsősorban a két egyetem valamelyikén japán szakosok véleményét várom: melyik "jobb" és miért, az ELTE vagy a KRE japán szaka?
2009. ápr. 30. 14:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
azt kell mondjam semmi. mindkét helyen nagyon jó az oktatás és a pontszámok és nagyjából azonosak. nagyon-nagyon kis különbséget lehet csak felfedezni a kettő között
2009. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
oktatasilag tenyleg mindketto nagyon jo, DE (es lehet dobalni a koveket) az ELTE neve jobban huz (kulfoldon is), ugyhogy ha sorrendet kell felallitani, azt raknam elore. tudom, hogy gaz, de ez egy ilyen vilag. hiaba dumalnak a nagyok arrol, hogy egyetem es egyetem kozott nincs kulonbseg, attol meg nagyon is nezik, honnan van a diplomad. es nagyon is elkepzelheto, hogy ha ugyanarra a munkara egy KRE japan szakon vegzett es egy ELTE japan szakon vegzett jelentkezik, utobbi kapja meg.
2009. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
utolso vagyok, annyit hozzatennek, hogy ezt nem hasbol irtam, ez a munkam (hr-es vagyok), es sajnos nap mint nap kapok olyan utasitast, hogy az adott allasra jelentkezoket rangsoroljam a diploma minosege szerint; merce: a diplomat kibocsato intezmeny hirneve.
2009. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

1. igen, az ELTE a híres egyetem, ezért célszerű oda jelentkezni első helyen

2. japán szakon ELTÉN és KRE-n ugyanaz az öt tanár oktat

3. aki tud tényleg japánul, annak oly mindegy, hogy hol szerezte diplomáját - úgyanis önmagában elképesztő nagy dolog az, hogy egy kelet európai tud japánul

2009. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
húú sziasztok...nekem most pont ezzel van problémám...most fogom befejezni a közép sulit és az ELTEre akartam tovább menni...de az idei hirdetményben nem találtam a japán szakot:\ ez azért van mert idén nem indul ? nem tudja esetleg valaki?:) (meg,hogy kb hány pont kellene)
2009. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
utolsó, idei hirdetmény nincs is, csak december körül derül ki, hogy melyik egyetem milyen szakot indít jövőre. tavaly 459 volt idén, 440... 435-460 körül lesz a ponthatár
2009. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

tehát idén lenne rá utóljára lehetőségem?:O és ugye magyar vagy töri +idegen nyelv kell?

( amúgy Köszönöm a válaszod:))

2009. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

az utolsó arra szólt, hogy neked írom:D bármennyi lehetőséged van még.

Igen, magyar és töri közül valamelyik plusz egy idegen nyelv

2009. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

JUJh neharagudj:) utolsó kérdéseim..költségtérítéses szak? és kell h tudjak alap szinten japánul?:)


Nagyon sokat segítettél már idáig is...csak tőled tudtam tájékozódni...tényleg nagyon köszönöm:)

2009. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
54%

Idén eltén nem indult, károlin 391 volt.

Én úgy mentem, hogy előtte csak így hobbiszinten foglalkoztam a japánnal

2009. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!