Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Teleki Blanka...

Mit gondoltok a Teleki Blanka gimiről szfváron?

Figyelt kérdés
vagyis ha oda jelentkezek, mit fogok tanulni és éretségi után melyik főiskorá/egyetemre tudok menni ?
2011. okt. 15. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon erős gimi, nagyon jók a tanárok, nagyon jó a közösség. Ugyanolyan tantárgyaid lesznek,mint általánosban. Bármelyik fősulira/egyetemre mehetsz onnan, ahová felvesznek.
2011. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg ott tanulok.

Nagyon sok a tanulnivaló (sajnos alig van szabadidőm). A tanárok nagy része nagyon jól tanít. Rengeteg versenylehetőség van. Nagyon sokan tesznek előrehozott érettségit, és több nyelvből is sikeresen nyelvvizsgáznak.

Van fakultációválasztás, tehát 11-12.-ben olyan tantárgyat tanulhatsz magasabb óraszámban, amivel tovább szeretnél majd tanulni.

2011. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

én oda jártam, de én nem fogok szépíteni. várják a követelményt, de nem adják le. nem érted? akkor nem magyarázzák el, majd TE utánajársz. szabadidőd semennyi nincs, mert minden tanár azt hiszi, csak az ő órájára kell tanulni.

valóban erős, sokat kell tenned, hogy benn maradj.

ha olyan vagy, hogy ülsz, és csak tanulsz-tanulsz-tanulsz, akkor nyugodtan válaszd. viszont ha szeretsz pörögni, nem leülős tanulós típus vagy, válassz mást.

érettségi mindent az, és nem azt nézik felsőoktatásnál, hogy melyik iskolából jöttél, hanem, hogy milyenek a jegyeid.

2011. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát azért még gondolkodok rajta. am. tényleg nem lenne semmi szabadidőm ??
2011. okt. 28. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
ha nem akarsz bukdácsolni, akkor nuku szabadidő.
2011. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

80%-os vàlaszoló, te mikor végeztél? Én az utóbbi évekből ítélve azt tudom mondani, hogy amelyik tanàr nem tud tanítani, es kezdő, az nem marad 1 évnél tovàbb. Vannak olyanok, akik tényleg nem tudjàk leadni az anyagot rendesen (nem nevesítek), de azért bőven vannak nagyon jó tanàrok. Szerencsén múlik, hogy ki melyiket fogja ki. Bàr a fakultàciót csak nagyon jók tartjàk, tehàt ha valamelyik tàrgy jobban érdekli a kérdezőt, akkor azt rendesen meg fogja tanulni.

Egyébként akkor, ha a 3-as, 4-es megfelel, akkor sok szabadidőd lesz. Én pl. majdnem kitűnő lettem úgy, hogy közben az előrehozott érettségire készültem. Így tényleg max. napi 1 óra szabadidőm volt, amikor semmivel nem kellett foglalkoznom, és 3 max. 4 óràt tanultam. De amióta nem megyek a végletekbe, napi 2-3 (esetleg 4) óra szabadidőm mindenképpen van, és a jegyeim 4-es és 5-ös között vannak.

2011. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is oda szeretnék menni,csak azt nem tudom,hogy van-e magyar nyelvtan és irodalom tagozat vagy töri,mert,ha nincs akkor nem érdekel.Még a Tópartin meg a Kodolányin gondolkozom.
2011. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11.-től van magyar és töri fakultáció is. Nagyon megéri:)
2011. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nuku szabadidős gyereknek üzenem:

Nem mindenki olyan segghülye, hogy 6 órát kell ülnie egy lecke fölött, hogy megértse...

2012. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
persze, ha megelégszel egy kettessel, akkor végképp nem kell :)
2012. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!