Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek így van esélyem?

Szerintetek így van esélyem?

Figyelt kérdés

Szeretnék felvételizni jövőre a pécsi Leöwey K. G-ba, vagy a DLSB-be, viszont 6.-ban (tavaly) csak 3 tantárgyból lettem 5-ös: nyelvtan, informatika és rajz. Többi tantárgy mind 4-es, egy 3-asom sem lett. 5-ben viszont fordítva volt: 3 db négyesem lett, vagyis rontottam. Ha sikerül a 7. kitűnőre plusz 8. félévi, lesz esélyem?

Ne haragudjatok, csak félek, hogy emiatt hátrányban leszek. :/ Nem most kéne gondolkodni, mert tavaly is lett volna időm, de mire észbekaptam, évvége lett. :S


2011. okt. 15. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a témát szerintem még 1 évig tedd félre.Most még semmi értelme ezen gondolkodni,lehet hogy meggondolod magad.

Egyébként 3 ötös amiből 2 a rajz és az informatika (nem számítanak) nagyon kevés.Hogy leszel így kitűnő?

2011. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát úgy hogy, észbekapok. Nekem a kitűnő azt jelenti nagyban, hogy mindenből 5-ös. Arra esélyem sincs, hogy pl. matekból kitűnőt kapjak. :(

De a 6.-at angyon nézik a felvételinél?

2011. okt. 15. 22:47
 3/5 anonim válasza:
valamelyik iskolák nézik 5-től is ,de általában 6,7 évégi és a 8 félévi azt mindenhol nézik
2011. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

általában 7. év végit és 8. félévit szokták nézni.

De ha pl. valakivel ugyan annyi pontot érsz el akkor nézik a 6.-os évvégit-->ezen múlik,hogy ki/melyikőtök kerül be.

2011. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ajj :S
2011. okt. 17. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!