Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az AUDI-ba szeretnék...

Ha az AUDI-ba szeretnék dolgozni majd, akkor BME Gépészmérnökire, vagy SZE - Gépészmérnökire menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Melyiket nézik jobbszemmel? Ugyebár a BME Magyarország legerősebb és legszínvonalasabb műegyeteme. Viszont itt a SZE győrbe, amivel az AUDI-nak van szerződése, és külön tanszéke. Melyikkel vesznek fel könyebben? Fizetés? Továbbképzés? AUDI Belső égésű motorok? 14/F
2011. okt. 15. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Egyértelműen a SZE-re. Egyrészt azért, mert az ottani képzés sokkal gyakorlatiasabb, mint a BME, másrészt az Audi elég jól pénzeli az egyetemet és külön mesterszakot is indítottak. Így a SZE-ről jóval könnyebb bejutni.


Az, hogy a legerősebb és legszínvonalasabb...erre inkább nem írok semmit.

2011. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És milyen szakirányon végezzem el a gépészmérnökit? mechanika? gyártástechnológia? anyagtechnológia? vagy melyik?
2011. okt. 15. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd ott megtudod. A szakosodás úgyis csak az 5. félévtől lesz. Az első két évben egységes ugyanazt tanulja mindenki, annyi idő alatt bőven lesz időd eldönteni, hogy melyik szakirány lesz neked a megfelelő. Ezen kár előre aggódni :)
2011. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az AudibaN szeretnél dolgozni majd, maradj nyugodtan GyőrbeN, ahog y az első válaszoló is írta, lehet jobbak lesznek a lehetőségeid avval.
2011. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Na akkor képviselem az ellen oldalt. Egyikre se mennék. Van ismerősöm aki Győrben végzett a SZE-n gépészen és nem sok jót mond róla , meg sokaktól ezt hallom hogy nem ad jó diplomát. BME no comment , oda nem mennék. Amit tudok javasolni az a PE gépészmérnök , kemény és szinvonalas a képzés. Én is ide járok mérnöki karra , és ugyanúgy győri vagyok.
2011. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Elöző vagyok. Mérnöki karokon általában úgyvan hogy az alapozó tárgyaknál szal az első félévekben nagyon nagy a szórás. Sok embert felvesznek és sokan ki is esnek. Pestre nem mennék mert engem sose vonzott Pest , de a te döntésed. Szerintem nem leszel hátrányba az Audinál ha pesti vagy más egyetemen szereztél mérnöki diplomát.
2011. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj a BME-re, de ne a gépész, hanem a Közeledésmérnöki karra, járműmérnöknek. Ott tényleg van esélyed megtanulni az autótervezést, s ha kikerülsz innen diplomával, akkor mehetsz az audihoz.Én is ide járok, szóval tudom.
2011. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán Győr AUDI tanszék ? :D


De lehet én gondolkodom rosszul....

2011. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!