Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Baross Gábor (győr) milyen...

A Baross Gábor (győr) milyen iskola jó oda járni? és a kollégiuma milyen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 17:25
1 2
 1/16 anonim válasza:
Gőzöm sincs de ismerek aki oda jár... akarsz vele beszélni? :D
2011. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ahha igen :D
2011. okt. 28. 17:49
 3/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy közgazdasági kéttannyelvű, és nehéz.
2011. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

azt tudom h közgazdasági és kéttannyelvű

de tényleg nehéz? :O

2011. nov. 3. 19:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Minden sulis társam azt mondta hogy nehéz. Vagyis erős suli. Sőt, még magyar tanárom is...:S
2011. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyébként te tudsz valamit a győri Kazinczy Ferenc, illetve Révai Miklós gimiről? :)


tanítás, tanárok, közösség... stb.

2011. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

ejhaa :( (de azért elmegyek nyílrnapra :D és Krúdy mert az is kéttannyelvű és én olyanba akarok menni arról tudsz vmit? köszi a választ azért:)


Révairól azt tudom hogy jó suli meg a közösség is jó, pont ma beszélgettünk anyukámnak a munkahelyén a főnökével h hova tovább meg minden és mondta hogy mind a 2 gyereke odajár és naon szeretik és az idősebbik az most nyáron volt kinn külfüldön a sulitól. mind a kettőjünknek nagyon tetszik és szeretnek odajárni

a Kazincyről nem tudok semmit :(

2011. nov. 3. 20:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
a Krúdy nagyon jó suli! Rengetegen járnak oda, oda akartam menni, csak nem volt már hely az osztályokban, ezért nem vettek fel...
2011. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

áá de jó legalább vmi jóó hír :D


de miéért van az hogy az összes győri suliba ugyanakkor van a nyílt nap :@ rohadjanak meg :@

azért h ne tudjunk elmenni v miéért ?

2011. nov. 3. 20:25
 10/16 A kérdező kommentje:
mármint nem az jó hír h nem vettek fel hanem hogy az jóó suli :D:D
2011. nov. 3. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!