Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor van a felsőoktatási...

Mikor van a felsőoktatási jelentkezési határidő 2011/2012-ben? (Most)

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert 2 iskola honlapján is találtam oylan információt, hogy az alap és felsőfokú szakképzés jelentkezési határideje 2011 november 15. Ezzel szemben a Felvi.hu-n azt az információt találtam, hogy ez az időpont egységesen 2012 február 15, ami már sokkal reálisabb lenne.

Tehát mi is a helyzet? :D

Gimnáziumba járok ,és főiskolára szeretnék jelentkezni, még nem döntöttem konkrétan, és ezek szerint lehet, hogy 2 hetem van dönteni?


2011. okt. 31. 15:15
 1/4 anonim válasza:
2012.FEBRUÁR, a határidő, Üdv:egy éretségiző
2011. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen cimbora, most megnyugodtam.

Már csak azt nem tudom, mi ez a november 15..........

2011. okt. 31. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A keresztféléves képzések esetén a jelentkezési határidő a november 15. Ez azokat érinti, akik februárba szeretnék elkezdeni az első félévüket valamelyik felsőoktatási intézményben. De téged a februári határidő érint, mivel középiskolás vagy.
2011. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ksözönöm
2011. okt. 31. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!