Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Mechwart...

Milyen iskola a Mechwart Debrecenben?

Figyelt kérdés
Jöhet minden infó, szubjektív és objektív, amit tudtok, bármi. :D
2011. nov. 3. 23:34
1 2 3
 21/24 Roli442 válasza:
100%
Ezt azok írják gondolom akik nem bírnak tanulni és az ucát akarják seperni :D
2016. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Roli442 válasza:
utcát*
2016. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
12%
jó ez az iskola, csak túl könnyű
2017. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Jó a Mechwart, én örülök, hogy oda jártam :) Gépész szakon voltam, aztán rájöttem időközben, hogy engem a humán pálya érdekel, de valahogy sikerült elvégeznem. A tanárok nagyon szigorúak többségben, ami akkor átok, viszont visszagondolva nagyon örülök neki. Én például sokat kaptam a magyartanáromtól Hodossinétől, aki a világ egyik legrendesebb tanára. A mechanikát akkor még Kárpáti tanította, már nem tudom ki. De ő volt az egyik legkarakteresebb tanár, aki valaha tanított. Szőkénét (kémia-biosz) tanárt is érdemes megemlíteni, aki nagyon sokat követel, és nagyon szigorú, de nagyon emberséges és jól tanít.

Összességben érdemes odamenni, azt gondolom. Egyetemre szinte biztos, hogy bejutsz utána. Ha technikumot elvégzed, akkor munkád is lesz azonnal. Mellékesen megjegyezném, hogy az infósok sorra nyerik a versenyeket. Mind országos, mind nemzetközi szinten. Euroskillsen pl. minden évben Mechwartosok képviselik az országot, 2014-ben meg is nyerték.


[link]

2017. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!