Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mivel indokolta a tanár azt,...

Mivel indokolta a tanár azt, hogy hátratett kézzel kellet ülni az órákon?

Figyelt kérdés
Ma is van olyan iskola ahol ez még szokás ?
2011. nov. 5. 11:30
 1/5 Antimod ***** válasza:
56%
Mogyorófapálcával. Akinek nem hátul volt, odacsapott. :D
2011. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Hogy ne pspzzél
2011. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen ez minden iskolában így volt,és nem kellett semmivel sem megindokolni a tanárnak.

Két oka volt: a gyerek nem játszott semmivel a pad alatt óra alatt.

A másik lényegesebb,hogy így a gyerek egyenes háttal ült,és nem lett görbe a gerince.

Ma sem ártana néhol ezt a szokást bevezetni.

2011. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hátratett kézzel nem tudsz görbén ülni.

Szerintem nem volt ez hülyeség annak idején. Mostanság annyi rossz tartású gyereket látni. Amikor én voltam kisiskolás, akkor sem volt már ez szokásban, aztán jó görbén ülök én is sajnos :S

2011. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira felindított életem első (full elsőéves, egyetemszűz) egyetemi csoportja, mikor láttam, hogy kikérdezésnél puskáznak jegyzeteikről olvasva a választ, hogy megkértem őket, hogy csukjanak be mindent, és tegyék hátra a kezüket. Kis tanulság a jövőre. Azzal indokoltam, hogy csalók, és ne ehhez szokjanak hozzá, mert ez itt nem pálya.
2018. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!