Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A FILA táska praktikus az...

A FILA táska praktikus az orvosira?

Figyelt kérdés
Ez: [link]
2011. nov. 24. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A FILA táska önmagában is gáz, nem hogy az orvosira járni vele. :/
2011. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor ez?

[link]

2011. nov. 24. 18:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Orvosin a Samsonite a menő, na.
2011. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy milyen, a lényeg, hogy beleférjen kb. 10-15 kiló (ezek csak a legszükségesebb könyvek), és ne szakadjon el rögtön. Pont letojja mindenki mi van ráírva.

Üdv. egy orvosis

2011. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó: Senki nem hordja magával az összes könyvét...Miért is kellene?

Egy füzet és kész. A könyvek otthonra kellenek...


Egyébként a filatáska mindenhol menő:D

2011. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ma 20:45

Nem az össze ennyi :D Ha az ember CSAK atlaszt visz magával, az már jó pár kilóval megdobja a táskát, ehhez mondjuk egy élettankönyv és máris megvan a 10 kiló. Annyi lyukunk van, hogy muszáj vinni a könyveket és tanulni, mert otthon már úgysem fog az ember, ha este hazaesik...

2011. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a 20:45-ös valami nagyon kamu büfészakra járhat, ha nem kell vinnie a könyveket...
2011. nov. 24. 21:00
 9/14 anonim ***** válasza:

A 20:45-ös (én:D) harmadéves orvosis.

Nagyon ritkán vittem magammal könyvet. Anat gyakorlatra az atlaszt (annak is egy kötetét csak, ami nincs 10-15 kg, bár nem mértem le) és ennyi.

Ha tanulni akartam napközben a lyuka órák miatt, akkor bementem szépen a könyvtárba és levettem a polcról:D

2011. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyébként kérdező: Az egyetem nem középsuli, ahová minden nap egy hátitáskányi könyvet kell cipelni. A könyvek azért vannak, hogy otthon meg tudd belőle tanulni az anyagot. Az előadáson elmondják a dolgokat, amit le tudsz jegyzetelni, otthon meg hozzánézed a könyvet. Be is b*szna, ha mondjuk a keddi napomra el kellene vinnem a baromi vastag patoszkönyvet, a kórélettant, a mikrobiológiát, a belgyógyászatot és még az angolt is...

Hol férne el? Sehol.

2011. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!