Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova menjek továbbtanulni...

Hova menjek továbbtanulni középiskolába?

Figyelt kérdés

Leginkább Eger és környékén gondolkodom. Minden tantárgyból kitűnő vagyok, és mindet szeretem is, az éneken kívül, bár zongorázom elég régóta, szóval zeneiskola is szóba jöhet. Ha tudtok neves sportiskolát, leírhatjátok, de inkább a tanulásra fektetném a hangsúlyt (véleményem szerint nem sokra lehet menni a sporttal az életben, mint 'szakma'). Szóval lehetőleg valami neves gimnáziumot :) Válaszodat előre is köszönöm. És ha kérdeznéd, hogy milyen beállítottságú vagyok, erre nem tudom a választ, tényleg mindenből jó vagyok, és szeretem csinálni...

15/L


2011. dec. 1. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!:)

Heves megyében a Szilágyi a legjobb (érettségi eredmények,versenyeredmények alapján).

jó szívvel ajánlom,ha a tanulásra szeretnéd fektetni a hangsúlyt!:)

16/L (ha van kérdésed,szólj! :D)

2011. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Igen, nekem is szóba jött a szilágyi, csak hát eléggé a külvárosban van, távol mindentől... de ettől függetlenül tényleg az egyik legjobb!
2011. dec. 1. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ez igaz..de gondolom nem elhelyezkedés alapján fogsz sulit választani:) melyik gimik jöhetnek még szóba?
2011. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gárdonyi, Dobó esetleg a Nuemann? Illetve Miskolcon a jezsuita... de azt inkább a szüleim forszírozzák. Nem akarok kollégista lenni. :)
2011. dec. 1. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
a jezsu? hát...no comment
2011. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Dobóba gyere :)

Belvárosban van, jóhírű iskola, jó a közösség és a tanárok is! :D

2011. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szerintem a Dobóba vagy a Neumann-ba menj, ha ténylegesen a tanulásra akarod fektetni a hangsúlyt.Jó a tanár diák viszony, a közösség szerintem jelöld be őket, nem bánnád meg.

2011. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!