Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy Debreceni Egyetem TTK...

Egy Debreceni Egyetem TTK diploma jó átlaggal sokkal kevesebbet ér mint egy ELTE-diploma?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 08:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kevesebbet ér. Ha oda akarsz menni MSC-re akkor jól kösd fel a gatyát/butyit.
2011. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Mégis miért kellene felkötni a gatyám?

Ha valamit megtanulok egyik helyen azt ugyanúgy tudom másik helyen is.

2011. dec. 5. 21:12
 3/30 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tanulod meg és nem követelik meg. De úgy látom nem érdemes vitázni veled, nem tudom akkor miért írtad ki a kérdést.
2011. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

De igen is megtanulom, erről beszélek mikor jó átlagot írok...

Azért kérdezem, hogy tudjam mire számítsak majd, ha munkát fogok keresni, hogy egy ELTE diplomást gondolom hamarabb felvesznek, mégha csak kettessel ment is végig, mint egy debreceni 4,5öst

2011. dec. 6. 04:14
 5/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen szakon vagy. Azt, hogy nem tanulod meg arra értettem hogy ott sokkal több az anyag, és nem ilyen gagyi a követelményrendszer. Ott rendesen vannak zh-k és ha nem sikerülnek NEM MEHETSZ VIZSGÁZNI! Itt Debrecenbe meg ha nem sikerül a zh akkor na bumm annyi a megajánlott jegynek, de vizsgázni mindenki elmehet. Még aki 1 azaz 1 db előadáson nem volt. Továbbá ott nem tudja mindenki elvégezni, mert ha nem teljesít akkor megköszönik az addigi közreműködését és könnyes búcsút vesznek tőle (kirúgják). Itt meg csak átraknak költségesre. Ráadásul az ottani tanároknak nemcsak a végzettségük van meg hanem alkalmasak is oktatói pályára....


Alapjába véve azért nem ilyen rossz a helyzet, sok munkáltató ezt nem tudja és ha szerencséd van felvesznek, vagy ha azt a területet jobban ismered mint egy ELTE-s akkor is.

2011. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen, mehetünk vizsgázni, de nekem minden zh-m 4es 5ös és nem szeretnék egy tárgyól se 3ast kapni, tehát elég komolyan veszem. Am kémiára járok, a tanár rendesek és értik is a dolgukat, attól hogy nem öreg szemüveg professzorok.
2011. dec. 7. 07:48
 7/30 anonim ***** válasza:

Hidd el, az öreg szemüveg proffok sokkal több vezetőt képzetek már ki mint ezek. Én értem, hogy szorgalmas vagy de az a baj, hogy az itteni színvonalat levitték a hülyék szintjére, hogy mindenki el tudja végezni.


Azt javaslom, hogy próbáld meg az MSC-t itt, vagy akár BME-n ELTE-n!

2011. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Itt maradok, de sztem felveszem második szaknak a bioszt is vagy a földtudományt.
2011. dec. 7. 18:49
 9/30 anonim ***** válasza:
Én azokra nem pazarolnék több százezret, akkor inkább a nyelvtudásod fejleszd.
2011. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Ingyen van, amíg nem diplomázok le valamiből, vagy ezen is változtatni fog a kormány?
2011. dec. 7. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!