Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a gundelban a szakács...

Milyen a gundelban a szakács oktatás?

Figyelt kérdés

A gundelba szeretnék járni nappali, okj-s képzésre. Milyen az oktatás? Miket tanítanak? Cukrásznak vagy szakácsnak érdemesebb menni?

Olyanok válaszát várom akik ott végeztek vagy most oda járnak és értelmes válaszokat tudnak adni. Előre is köszönöm.


2011. dec. 28. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a szakács oktatás komoly(abb), ismertem okj-s szakácsokat, hát buktatnak szivbaj nélkül és nem egy, nagyon tehetséges felnőtt járt oda-került ki onnan

mind2n alapokra tudnak megtanítani, de arra felhívják a figyelmed, hogy nagyfokú önálló tanulást igényel, sokat kell otthon is gyakorolni!

szóval a szalontüdőt nem ott fogod magtanulni, mint ahogy az eszterházy tortát sem, de egy jó gyakorlati helyen sokat tanulhatsz

szakácsnak érdemesebb menni, főleg a munkareő piaci kereslet miatt és a szakács tanul cukrász termékekről (bár nem feltétlen tudja, ha nem csinálja), fordítva ez nem igaz

cukrász munkaerőt kevésbé keresnek, de te döntsd el mit csinálsz szívesebben, akkor fog csak jól menni!

2011. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Megtudnatok mondani mennyibe kerul ez a kepzes es hany eves?
2011. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egy éves és azt hiszem államilag támogatott, két éveset már nem fognak indítani, oszt ki tudja

137,500,-

[link]

jah, meg KELL jegyezzem: kár, hogy későn eszméltem, kibeb*szott jó csajok vannak ott :D

2011. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nagyon szépen köszi, és a kérdezőnek meg elnézést a közbekérdezésért
2011. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Semmi baj és köszönöm a válaszokat:).

Hallottam olyat hogy az okj-ra olyankoat vesznek fel akik vendéglátós sulikba jártak. Ez igaz vagy van esélye olyannak is aki teljesen más középsuliba járt?

2011. dec. 29. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:

FIZETŐS képzésről beszélünk, ez esetben azt veszik fel, akinek van pénze és időben jelentkezik persze

úgy tudom a nem fizetős okj képzésekre is érettségi pontok alapján van a felvételi, középiskolától függetlenül

szóval rosszul mondták

2011. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!