Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon mi lesz? Lehet ebből...

Vajon mi lesz? Lehet ebből bármi komolyabb (kérdőjel)

Figyelt kérdés
Mai órán késtem 5 percet,pont azért mert elment a portás cigizni és ilynekor bezárja az ajtót, én beértem volna órára ha nyitva van,de igy megy tanár elkezdett po.fázni meg hogy minek találok ki ilyeneket, annyira felba.szta az agyam hogy hozzá vágtam egy aluminium galacsint, már kaptam egy szaktanárit.
2012. jan. 5. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
nem lesz belőle semmi szerintem. maximum kapsz vmi nagyobb büntetést (osztályfőnöki,igazgatói), de ezeknél durvább dolgot nehezen tudok elképzeni
2012. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi, de elintézhetted volna annyival hogy mondod neki kérdezze meg a portást ha nem hiszi:D
2012. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!