Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fősulis nyílt napra a szülők...

Fősulis nyílt napra a szülők el szoktak menni? Vagy csak a diákok?

Figyelt kérdés
Egyedül mennék de mindkét szülőm el akar jönni.. elég kellemetlenül érzem magam már, jó hogy a nagyszüleimet nem hozzák! Azt mondják nekik is ott kell lenni, hogy tanácsokat adjanak, de nem túlzás ez egy kicsit? Ti hogy vagytok vele?
2012. jan. 11. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már középiskolaira se szoktak elmenni.
2012. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát azért középiskolaira el szoktak menni a szülők is. amúgy egyetemen nyíltnapon nálunk volt nem egy szülő, szóval nem gáz ha elmennek veled. de sztem inkább önállóan kell már olyankor menni
2012. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én elmentem 40 évesen (a magaméra)

nagyon fixíroztak a 20 évesek.

gondolom, találgatták, hogy ez a vén hülye akar még tanulni, vagy a 20 éves gyereke helyett jött?


Szerintem nyugodtan menjenek el. Több szem többet lát.

Nekem rossz benyomásom volt a suliról, meggyőztem magamat, aztán rá is fáztam, és végül átmentem másik suliba.

Lehet, hogy a szüleid is tudnak neked segíteni.

2012. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

az is jó szitu volt, amikor 60 éves anyukám ült be nekem jegyzetelni, mert nem értem rá elmenni, és az elején még senkit nem ismertem.

A tanárnő meg is nézte, hogy bizony, levelezőre idősek is járnak ....

(nagymamám már nem él sajnos)

2012. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

utolsó: ez milyen suli volt? mit akartál tanulni?

Amúgy értem, ugye elég messze van a suli, olyan városban ahol még sosem jártam, szóval azért is akarnak jönni hogy megtaláljuk egyáltalán hova kell menni,(kocsival mennénk), mert ki tudja vasúttól milyen messze kell sétálni stb. ( mondjuk én nem hiszem el h 18 évesen nem találnám meg magam is, kb. úgy érzem mintha 10 éves lennék :D)

2012. jan. 11. 21:38
 6/13 A kérdező kommentje:
pardon, már utolsó előtti
2012. jan. 11. 21:39
 7/13 anonim ***** válasza:

2-re egyedül mentem, a harmadikra apukámmal. Igazából csak az utolsónak volt értelme. :) A legszebb az volt, hogy ő beszélgetett az ott tanuló diákokkal és nem én. :D Nem ciki, sosa szégyelltem a szüleimet. A gólyatáborban is megállított az egyik szervező, hogy apukám azt mondta, hogy figyeljen oda rám. :D Hát mondom, ez kész. :D

Tanácsot adott, meg is fogadtam, és nem bántam meg.

2012. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Annó egyedül mentem... Miért kéne szülő?
2012. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: le írtam már hogy miért tettem fel a kérdést. :)
2012. jan. 12. 17:47
 10/13 A kérdező kommentje:
am köszi :D Én olyan vagyok, hogy gyakran megfeledkezek róla miket kéne megkérdezni, azért végülis nem gáz ha ott van még velem valaki, akinek gyorsabb az agya :D Ráadásul most még be is lázasodtam, szóval tuti jól jön a segítség
2012. jan. 12. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!