Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE informatikus könyvtáros...

ELTE informatikus könyvtáros szakon mit lehet tanulni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Atomfizikát...
2012. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

JÉZUSOM NEHOGY MEGJELÖLD!


Könyvtárhasználatot és microsoft office-t tanítanak, meg valami humán tárgyakat, de egy könyvtáros-informatikus NEM igazi informatikus.


Egy igazi informatikus programoz C++-ban, C#-ban és Java-ban. Ismeri a számítógépes architektúrákat. Tud hálózatot telepíteni. Adatbázisokat kezel MySQL-el. Ezek az igazi informatikus ismertetőjegyei.


A könyvtárinformatikus... Tégy meg egy szívességet és ne erre cseszd el az államilag támogatott féléveidet.

2012. jan. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondta valaki, hogy programozást akar tanulni az illető?
2012. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként ne jelöld meg tényleg.
2012. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tessék, ez egy tanegységlista (mintatanterv):

[link]

Ilyen tárgyakat kell elvégezni, ekkor és ekkor, illetve így épülnek egymásra.

2012. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szeretnék annak tanulni, még nem is tartok ott, hogy egyetemre menjek, egyszerűen meglepődtem rajta, hogy van ilyen szak és elképzelésem se volt, hogy mit lehet ott tanulni.
2012. jan. 21. 12:03
 7/8 anonim válasza:
100%
Én megjelöltem és nem kell semmi extrát várni,amúgy sok nyelvet is tanulsz,én amiatt jelöltem h mesteren el lehet tolmács vagy informatikai szak fele is orientálódni.Engem az előbbi érdekel.De teljesen rendben van a szak,jár oda ismerősöm
2012. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!