Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesz esélyem színésznőnek...

Lesz esélyem színésznőnek menni, ha most nem járok "olyan" középiskolába?

Figyelt kérdés

Most angol tagozatos gimnáziumba járok és spanyolt tanulok mellette, de mostanában egyre jobban foglalkoztat az a gondolat, hogy színésznő legyek, de néztem egy-két színész életrajzát és mind dráma tagozatos középiskolába jártak.

Célszerű lenne mondjuk nekem is elmenni egybe, ha például a Színház- és Filmművészeti Egyetemre szeretnék majd menni? Jelent nekem előnyt, ha dráma tagozatos vagy művészeti iskolából jövök?


2012. jan. 26. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem! (egyáltalán nem "mind")

Találj egy jó drámacsoportot, színjátszókört.

És ének - zene - mozgásképzéssel készülj.

2012. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de akik 5 éves koruk óta képzik magukat, azok sem kerülnek be elsőre a színműre, csak valamilyen csoda miatt. Barnátnőm harmadszor jelentkezik, többszázezret költött énektanárra, tánctanárra, folyamatosan táncol, még ilyen hitgyülis táncosokhoz is elment, csakhogy táncolhasson, és elvégzett valami 2 éves színészképzőt, hogy legalább szerepeljen. Nagyon ügyes, és folyton leesik az állam tőle, mégsem kerül be.
2012. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és nem úgy jelent előnyt, hogy ránéznek a papírodra, és hümm, hanem amikor felvételizel, akkor felszabadult leszel, jó lesz a kiállásod, és mindenen át tudsz ugrani.
2012. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!