Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Eötvös József...

A budapesti Eötvös József gimnáziumba Pilisvörösvárról, vagy környékéről jár gyerek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, de figyelmeztetlek, elég ellenszenvesek a tanárok. :/
2012. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én oda szeretnék bejutni...
2012. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát mi is. :-) Hajrááá.
2012. febr. 25. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:
persze, biztos, de minek. nincs arrafele vmi középsuli? sztem tök fölösleges nap 4 órát alb.sznod amiatt, h burzsujok, seggnyalók és sznobok, valamint lesz.rom és "timindhülyékvagytok" mentalitású tanárok közt tölts 4-6 évet. nem azt mondom h olyan rossz a gimi de sztem semmivel semm jobb mint egy áltag középsuli (akár szakközép), hiába olyan híres.
2012. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mármint a napi 4 órát úgy értettem, h utazással, add még hozzá a 7 bent töltött órát, úgy már napi 11, és tényleg szó szerint elb.szod, mert mindent otthon fogsz megtanulni könyvből, a tanárok be se nagyon járnak órákra. ha szereted a Balcsit akkor viszont érdemes jelentkezni mert a nyári tábor nem rossz csak kell némi seggnyalófaktor, vagy szerencse h bekerülj az elitbe akiket szeretnek a tanárok.
2012. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha ismered a környéket, mindenképpen utazni kell egy jobb középiskolába.... akkor meg már a lehető legjobba!
2012. máj. 3. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!