Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes lenne anglisztikáról...

Érdemes lenne anglisztikáról nemzetközi gazdálkodásra átmennem?

Figyelt kérdés
Kommunikáció szakon szereztem diplomát tavaly, ezután rögtön elkezdtem az anglisztika szakot levelezőn, majd egy multinál helyezkedtem el recepciósként. Ahhoz, hogy a cégen belül előre tudjak lépni, egyértelműen nemzetközit lenne érdemes tanulnom, de nem tudom megéri-e a befektetés, ha ezzel az első féléves anglisztikára kifizetett tandíjam tulajdonképpen kidobhatnám az ablakon. Így utólag már nagyon bánom, hogy egy nem piacképes diploma megszerzése után még egy bölcsész szakot kezdtem el... Ti mit tennétek?
2012. febr. 20. 12:47
 1/1 A kérdező kommentje:
még hozzátenném, hogy a nyelvek miatt nagyon tetszene a szak, a matekot viszont sosem szerettem, de ha megerőltetem magam, el tudok vele boldogulni.
2012. febr. 20. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!