Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! Kinyomtattam a hitelesítő...

SOS! Kinyomtattam a hitelesítő adatlapot és a borítékra csak azt írtam, hogy "Budapest 1380". Most akkor nem fogák megkapni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát nem hinném :D
2012. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Grat :D

Ez egy település és egy irányítószám.

Mégis kinek küldöd? Honnan kellene tudniuk?

2012. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
úgy hogy azt mondta a postán a nő aki a kasszánál volt és megkérdeztem. azt mondta postafiókot nem kell ráirni igy is jó
2012. febr. 25. 22:18
 4/14 anonim ***** válasza:
:D
2012. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem vicces. annyira érdekes hogy ezek az ügyintézők semmit se tudnak. ott dolgozik vki a postán x éve és ezt nem tudja megmondani mikor ez a dolga? nem bízom én már senkiben nem tudnak semmit
2012. febr. 25. 22:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Postafiók kell, sőt azt is, kinek küldöd. Küldd el újra, 5.-ig még lehet.
2012. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy miért a postás nénit kell megkérdezni, amikor a papírra egyértelműen rá van írva, hogy hova kell küldeni??
2012. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel inkább ne jelentkezz a felsőoktatásba :(
2012. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Bocs kihagytam h azt is ráírtam, hogy Oktatási Hivatal.

hogyhogy miért a postás nénit kell kérdezgetni? Ráírtam a levélre a dolgokat és utána megkérdeztem rá kell-e írni a postafiókot is? Erre mondta, hogy nem szükséges így is elmegy. Én meg hittem neki (én a kis naiv) és elhittem hogy ha már egyszer ez a munkája akkor biztos jól mondja. Nem érzem ettől magam még hülyének. Most ez van és kész, ráírtam az én címemet is, ha nem jut el odáig akkor remélhetőleg visszadobják a postaládámba, ha meg nem akkor elküldöm mégegyszer ennyi.

Csak nem értem hogy lehet vki ennyire sík. Meg is mutattam neki a borítékot, hogy jó lesz-e. Totál nem az én hibám hogy rosszul címeztem.

2012. febr. 26. 01:39
 10/14 anonim ***** válasza:
De a te hibád, a lap elejére hatalmas betűkkel kiemelve rá van írva, hogy ide küld!!!!!
2012. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!