Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy Iskolában 255 órát lehet...

Egy Iskolában 255 órát lehet hiányozni. De én ezt javába túlléptem már kb 500-nál járok. Nagy a valószínűsége hogy pótvizsgáznom kell mindenből? Vagy ha pótolom a hiányos anyagokat és meg van minden jegyem és osztályozható vagyok Akkor átengedhetnek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Iskolától függ,valahol még ezt is megengedik...nálunk biztos nem :D de am. nem biztos hogy mindenből kell vizsgáznod,tantárgyanként nézik hogy az órák hány százalékán nem voltál ott,de gondolom nem mindig csak ugyanarról az órákról lógtál el,hanem hosszabb ideig hiányoztál szóval igen,mindenből.
2012. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyinél nálunk kivágtak volna... De minimum évismétlés.
2012. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már nincs ilyen 250 órás cucc. Tanár dönti el, ha megvan az óraszám, hogy megadja a jegyet így is ( ha van félévente 3 minimum), vagy osztályozó. Szakközépbe gyakorlati óráknál szigorúbb ez.

Csak tudod, ilyen szintű hiányzásnál, még ha meg is van 3 jegy valahogy (bár kétlem), és a kettest is elérted attól a tanár tudja, hogy kb bent se voltál egész évben és ez a jegy így nem túl reális szóval jön az osztályzó vizsga.

Nem tudom pontosan jogi dolgokhoz mennyire van kötve, mennyire veszik komolyan, de valahogy így szerintem.

2012. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk ott vannak a témazárók is, ha mondjuk azok mind megvannak (bár ezt is kétlem xD) akkor szerintem át is engedhet. Bár attól még kell 3-3 jegynek lennie, meg gondolom tanára válogatja stb.

Meg kell őket kérdezni. Ha van pl elektronikus naplótok akkor jó lenne ott is összeírni. Vagy ofót kérd meg segítsen.

Bár kérdés: egyáltalán miért hiányoztál ennyit? Ha nem érdekel a dolog akkor inkább menj el egy szakmunkásba, minthogy elbasszad így olyan dolgokkal az időt ami nem izgat nem érdekel.

2012. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
500 óra, ez több mint 3 hónap...nálunk ez évismétlés.
2012. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk mindenből vizsga,vagy évismétlés, vagy nagy eséllyel még ki is rúgnak.
2012. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!