Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezett valaki innen a...

Jelentkezett valaki innen a Szent István Egyetem GTK-ra?

Figyelt kérdés
Én gazdmenre megyek, fizetősre 100% hogy felvesznek. Van akinek tervbe van? :)

2012. ápr. 7. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én is bejelöltem, de a gazdment, csak 3. helyen, első helyen BGF-PSZK pénzügy és számvitel, 2. helyen pedig SZIE-GTK pénzügy és számvitel
2012. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A pesti vagy a gödöllői képzési helyet? Én pestről fogok gödöllőre járni, a pesti képzési helynek nagyon gimi fílinge van, az annyira nem jó szerintem. Gödöllő meg nagyon-nagyon szép és baromi nagy. :)
2012. ápr. 7. 21:42
 3/15 anonim ***** válasza:
én is jelentkeztem alapszakra, de itt vagyok már két éve
2012. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mi a véleményed róla, szeretsz oda járni? :)
2012. ápr. 7. 22:25
 5/15 anonim ***** válasza:
mindkettőt bejelöltem :)
2012. ápr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Én is első helyen jelöltem be, de a pesti karát. Valóban nincsen egyetem-hangulata, de a Kandó villamosmérnöki is akkor volt a legszínvonalasabb amikor a régi épületben volt csak. A tartalom számít, a többi már csak külcsín.


A másik, hogy ennek a "kicsiségnek" rengeteg előnye van, legalább nem úgy kezelnek mint egy darab neptun-kódot.

2012. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én igen. Bejelöltem a gödöllői és a budapesti képzési helyet is, de ezeket csak 2. és 3. helyen. Első nálam a BGF. Mindegyiknél pénzügy-számvitelre jelentkeztem. Bár még elég erősen gondolkozom, h módosítsak-e a sorrenden, melyik lenne jobb. Am ha Gödöllőre vesznek fel, én is Bp-ről fogok járni.
2012. ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát én a helyedben midenképp változtatnék, mert a BKF csupán jól reklámozza magát, de az oktatás a szién sokkal jobb, amellett elismertebb is a szie. Még körbejárom majd, hogy a pesti, vagy gödöllői képzési hely lenne előnyösebb, de egyenlőre nem tudom melyik legyen első helyen. :)
2012. ápr. 10. 00:20
 9/15 anonim válasza:

A BGF és a BKF két külön világ. :)


Amúgy tényleg lófütyi az utóbbi, és esküdni mernék rá hogy fizetnek itt embereknek hogy minden jött-mentnek a BKF-et ajánlják. Nincs olyan szakiránya ami nem a kommunikációra épülne.

2012. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sorry, éjjel volt már, kissé félreolvastam. :D
2012. ápr. 10. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!