Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit a véleményetek gyöngyösi...

Mit a véleményetek gyöngyösi József Attila szakközépiskoláról?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 16:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Ki hogy van vele..Nekem testvérem oda jár és semmi problémája nincs vele.Ha Beilleszkedsz nem kötözködsz nem szolsz be nekik semmi probléma nincs.Nem azt mondom hogy húzd meg magad csak nem kell nagy arccal élni.Akkor még talán be is fogadnak.

Magárol az iskoláról annyit hogy jol felszerelt iskola. Mint tudjuk Év iskolája is lett.Sok pályázatot megnyer.

Szerintem jó iskola.Ahol a " sötétbőrűek " annyira nincsenek az az -Informatika

-Varrőnő

-Faipar

szakokon nincsenek.

2010. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én gyöngyösi vagyok, gimibe jártam. Nem jártam az említett suliba, ismerősöm sem, így nem akarok inkább nyilatkozni, mert amit hallottam, azt csak hallomásból tudom. Hát, a városban nem túl jó a híre, mondom ezt hallomás alapján. De lehet, hogy jó suli a maga nemében, nem tudom.
2010. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!