Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen bizonyítvánnyal, még...

Ilyen bizonyítvánnyal, még gimnázium képes vagyok?

Figyelt kérdés

7.-es vagyok, tudom, ez még a jövő zenéje, de nekem nagyon fontos. Jövőre kb. ugyanezek lesznek a jegyeim, mindig ilyen volt az átlagom.

4 = Magatartás, szorgalom, nyelvtan, matek, info, fizika, biológia, kémia, földrajz, tesi, külalak.

5 = Irodalom, töri, angol, ének, rajz, technika.

+Angolból középfokúm van, nyáron megyek felsőfokúra, és minden létező angol versenyt megnyertem. Még bekerülhetek a Szerb Antal Gimnáziumba (Cinkota) vagy a Kispesti Deák Ferencbe? Esetleg egy másik média szakosba?


2012. máj. 4. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%

"Jövőre kb. ugyanezek lesznek a jegyeim"


Ha a jövőbe látsz, akkor azt miért nem látod, hogy felvesznek-e?

2012. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1.: Boccs, nagyeszű, kihagytam egy szót..

"Jövőre kb. ugyanezek lesznek a jegyeim, MERT mindig ilyen volt az átlagom. "

Szóval tavaly is kb. ezek a jegyek díszítették a bizonyítványom, előtte és előtte is.

2012. máj. 4. 13:57
 3/12 monster under yo bed ***** válasza:
Szerintem ezek bőven jók egy közepes-erős gimibe.
2012. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy közepes gimibe ezzel simán felvesznek.Egy erősbe már nem valószínű.
2012. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
elég, de a magatartás, az miért 4-es, úgyhogy művelt vagy?
2012. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5.: Tavaly volt egy kis konfliktusom az osztályfőnökömmel. Azóta nem vagyunk annyira jóban.
2012. máj. 4. 18:15
 7/12 anonim ***** válasza:

A magatartásom szinte nem is volt 5-ös, csak ebben a félévben , perig SEMMIT sem tettem azért , hogy 4-es legyen.

A jegyeid semmis sem jelentenek pillanatnyilag, jön hozzá a felvételi is. A Kispestibe könnyű bejutni, a Szerb Antal sajnos nekem nem sikerült :-(

2012. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok a nyelvvizsgádhoz, tiszta ügyes vagy így 7.-esként! :-) Sok sikert a felsőfokúhoz!! Nem vagy semmi, az biztos... ;-)

Én az említett gimnáziumokat sajnos nem ismerem, de akinek a nyelv ennyire megy, az ne adja fel! Oda nyelvekkel lehet felvételizni vagy van központi is, szóval magyar meg matek? Mindenesetre azt javaslom, hogy a matekra meg a nyelvtanra próbálj meg szerintem egy kicsit ráfeküdni, ebből még bármi lehet!

2012. máj. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó:központi az mindenhol van
2012. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úhhh hát ilyen angollal (persze ha az a célod, hogy az angoloddal kezdesz valamit) simán elvennének a Veres Pálnéba, az Eötvösbe vagy más hasonlóan erős gimibe. A jegyek csak egy egészen kis részét teszik ki a pontoknak. Fontosabb a központi, az erős gimik esetében a tehetséggondozó, na meg persze a szóbeli, de hát azzal neked nem nagyon lenne gondod. :)
2012. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!